Adres

Düğmeci Mahallesi Veliç İş Hanı Kat 6 No: 609

0532 132 72 98

0544 632 79 42

Anasayfa / Blog

Gaziantep evden eve taşımacılık

Gaziantep evden eve taşımacılık
25 Mart 2019, 12:32
Gaziantep evden eve taşımacılık

GAZİANTEP EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Gaziantep Evden Eve Nakliyat 2000 Yılından bu yıla kadar müşteri potansiyelinin en iyi ve en üst zirvede olması için kuruldu Hizmetimizin siz değerli müşterilerimiz için güven ve iyi oluşunu ibraz etmesi için muhakkik esiniz her zaman korumuştur. Nakliyat işlemleri genellikle korku doludur. Titizlikle koruduğunuz eşyalarınız için oldukça endişeli sinizdir. Büyük, kabaca eşyalar, ufak, toparlanması güç eşyalar, cam eşyalar. Bunların hepsini birden hızlıca ve kayıp vermeden paketlemek, taşımak, yerine koymak, koruyabilmek oldukça güçtür. Bu noktada ayağınıza kadar gelecek olan nakliyat firmamız tarafından emin ellerde olmak isteyeceğinizi duyar gibiyiz. Gaziantep evden eve taşımacılık firması olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için daima yanınızda olacağız. Müşteri odaklı çalışmalarımızın karşılığı olarak daha da güçlü bir aile olmaktayız. Hizmetlerin karşılık bulması hem bizlerin de hem de siz değerli müşterilerimizin yüzlerini güldürecektir. Bizler en iyi evden eve nakliyat işlemlerinizi yapmaktan onur duyacakken, sizler refahınıza sunulmuş bu hizmet karşılığında mutlak bir ışıltıya kapılacaksınız.

Gaziantep Şahinler Evden Eve Nakliyat alanında uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile gelen nakliyat hizmet işlerini en iyi artılarıyla yapmaya hazırdır. Potansiyelinin hiç bir zaman sınırı olduğunu düşünmeyen, Gaziantep evden eve Taşımacılık her geçen gün hizmetini bir üste taşımak için, her an hizmet potansiyel artışı için uğraşma mücadelesi içinde rol almaktadır. Siz müşterilerimiz için, elimizden gelenin fazlasıyla hizmet olarak sunmaya hazırız. Şahinler Evden Eve Nakliyat hakkında daha fazla bilgi edinmek için 0544 632 79 42 numaralı telefonumuzdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz

#nakliye #gaziantepevdenevenakliyat #eniyinakliyat #evdenevegaziantepnakliyat #kilisevdenevenakliyat

GAZİANTEP EVDEN EVE TAŞIMACILIK FİRMALARI

GAZİANTEP EV TAŞINMASI NEDİR ?

Şahinler Evden eve nakliyat Gaziantep firmamız uzman kadromuzla hızlı güvenli taşıma stresi olmadan keyifli bir evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Firmamızdan evden eve nakliyat hizmeti alındığında taşıma işlemleri Adan Z\'ye Gaziantep Evden Eve Nakliyat firmamız üstlenir mobilya, beyaz eşya avize gibi eşyaların tek tek sökümü yapılır ve özenle paketlendikten sonra araca yüklenir daha sonra söktüğümüz tüm eşyaların aynı şekilde montajı diğer tarafa yapılır. Firmamız bununla ilgili olarak aşağıdaki hizmetleri kısaca anlatmıştır. Gaziantep evden eve nakliye hizmetimizde öncelik olarak ekspertiz uygulaması yapılmaktadır. Müşteri temsilcilerimizle konuşan müşterilerimiz telefonda ortalama bir fiyat

alarak ekspertiz istediklerini belirtiyorlar. Peki nakliye uzman incelemesi uygulaması dediğimiz şey nedir? Taşıma işlemi gerçekleşmeden önce firmamıza bildirdiğiniz taktirde, ekibimiz gelerek taşınacak eşyaların özelliklerini ve eşya miktarına göre sigorta kasko yapılmasına daha sonra da bulunduğunuz yerin koşullarını tespit eder. Bu ön inceleme sonucunda ekspertiz net fiyatı belirler ve müşteriye sunar.

Kırılacak Eşya ve Mutfak Malzemeleri: Hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız ( kırılacak eşya, kitap, mutfak gereçleri ve bütün ufak tefekler) karton kolilere yerleştirip numaralandırılır. Paketleme işlemi yapılırken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız. Ve taşıma işleminde varil de kullanmamaktayız. Özellikle kırılacak eşya ve mutfak gereçleri toparlanırken ambalaj malzemesini tek seferlik size özel karton kutu ve grafit kağıt kullanmaktayız.

Özel Mobilyalar: Sertifikalı marangozu muz tarafından de monte edilen bütün mobilyalarınız, tek tek ambalajlanarak numaralandırılır. Taşınılan tarafta bütün mobilyalarınız, sizin gösterdiğiniz yerlere tekrar kurulur. Mobilyalarınız: Çift kat hava baloncuklu patpat, köşebent, ve mukavva kartonlarla ambalajlanır.

Özel Askılık Giysiler: Giysileriniz mini portatif gardıroplara la  kırışmadan taşınır.

Dijital Elektronik Eşyalar: Hassas malzeme olarak nitelendirdiğimiz bu tip eşyalarınız. Bazen yanlış ambalajlamadan dolayı da hasar alabilir. Bu tip malzemelerin ambalaj malzemesi de hafif ve yumuşak olmalıdır.

Koltuklar ve Diğer Eşyalar: Özellikle deri koltuklar taşınırken taşıyan firma ve personel profesyonel değillerse ambalajlama sistemleri koltuklarınıza geri dönüşü olmayan ip izleri bırakabilir. Koltuk takımı ve yataklar hijyen açısından çok önem arz etmektedir. Bunların ambalajlaması yapılırken kesinlikle hijyene çok önem vermekteyiz.

Uzman Personellerimiz: İşi ev ve ofis taşımak olan personelimiz Sertifikalı marangoz, elektrikçi, paketleme ve ambalajlama elemanları, taşıma elemanları ve her ekipte ekibinden sorumlu olan bir ekip

YORUMLAR